Alfabeti dhe Numrat SHQIP

1.1.1

descargar Alfabeti dhe Numrat SHQIP gratis Descargar APK
0/5 No hay votos
Desarrollador
PRISHTINA Developers
Versión
1.1.1
Actualización
APK
Requerimientos
Android 2.2.x+ (Froyo)
Tamaño
27MB

Reportar esta app

Descripción

Alfabeti dhe Numrat Shqip

Ndër aplikacionet e rralla edukative në tregun tonë për fëmijë të moshave të ndryshme.

– Narracion i gjitha shkronjave dhe numrave me një zë të ëmbël fëmije

– Dizajn i veçantë për fëmijë në dërrasë të zezë me tekst të bardhë sikurse në shkollë

Mirëpresim sygjerimet tuaja

Instalaciones del Archivo

3k – 5k descargas.

Novedades

alfabeti-dhe-numrat-shqip.apk

Imágenes

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *